O firmie

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1990 roku. Od samego początku naszym celem jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez tworzenie autorskich rozwiązań informatycznych. Naszą specjalizacją są systemy B2B oraz ERP, wspierające sprzedaż i organizację procesu pracy w przedsiębiorstwie. Jako jedni z nielicznych, od samego początku tworzymy systemy w oparciu o platformę Microsoft .NET wraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu we współpracy z firmami o różnym profilu działalności, oraz innowacyjnemu podejściu do rozwiązywania najczęściej występujących problemów, precyzyjnie dostosowujemy tworzone przez nas rozwiązanie klasy ERP drugiej generacji – WorkManager. Dzięki wdrożeniu tego systemu następuje optymalizacja procesów i wzrost wydajności w przedsiębiorstwie.
Patenty
  • System do synchronizacji przeglądarek internetowych
  • Układ i sposób ładowania bezpyłowego dozowania paliwa w piecach na paliwo stałe do ogrzewania obiektów kubaturowych
  • Urządzenie do odprężenia i odnowy ciała
  • Urządzenie do odprężenia i odnowy ciała
Bydgoskie Zjednoczenie Przemysłu Mięsnego: Sprzedażowy system analizy rentowności i naliczania wynagrodzeń.
1991
1996
PPWM Kania: Pracujący na systemie MS-DOS system obsługi zamówień przez sieć Internet, umożliwiający przekazywanie stanów magazynowych i rozrachunków między centralą i współpracującymi firmami. Adresowany do handlowców
PPWM Kania sp. z o.o.: Funkcjonujący pod kontrolą MS Windows system klasy B2B „Włodarz”, umożliwiający obsługę windykacji należności, sprzedaż w modelu rozproszonym za pośrednictwem Internetu oraz monitorowanie wskaźników sprzedaży i generowanie raportów korzystających z MS Office. Zintegrowany z oprogramowaniem FK ZETO Bydgoszcz.
1998
2000
PPWM Kania sp. z o.o.: System analityki kosztów finansowo-księgowych „Koszty”, umożliwiający kontrolę przepływów pieniężnych.
„Analityk”: program do analizy przedsiębiorstw metodą wskaźnikową, wyposażony w bazę 150 wskaźników.
2001
2001
Tworzony we współpracy z wiodącymi bydgoskimi biurami nieruchomości system „Pośrednik MLS+”, umożliwiający internetową wymianę informacji w zakresie ofert kupna i sprzedaży lokali. Wyposażony w moduł obsługi biura nieruchomości. Pierwszy system korzystający z platformy Microsoft .NET.
Program „Studio Plus s.c” służący do obsługi wielodziałowych salonów mebli i generowania umów sprzedaży.
2003

2005
2005

2008
„Kasa”: system umożliwiający wielooddziałową kontrolę oraz ewidencję rozrachunków przez Internet
System klasy B2B umożliwiający międzysystemową konwersję i przesyłanie danych finansowo-księgowych przez Internet. Wspierane formaty z systemów m.in. Kamsoft, Insert i Varico.
2006
2006

2007
„InfoMaker”: system do zarządzania kontaktami i informacjami handlowymi z możliwością obsługi zleceń, przeznaczony dla firm działających w branży poligraficznej.
Nawiązanie współpracy z wydawnictwem „Anonse” i założenie spółki „Anonse-Tisoft sp z o.o.”. W trakcie współpracy rozwinięty został system klasy B2B „Pośrednik MLS+” w celu umożliwienia dwukierunkowej wymiany informacji między biurami nieruchomości i portalami internetowymi.
2007
2010

2014
Beniamin sp. z o.o. sp.k.: Utworzenie kompleksowego, wielopoziomowego rozwiązania klasy B2B umożliwiającego automatyczną komunikację na pięciu obszarach otoczenia firmy i zarządzanie procesem realizacji zlecenia w modelu rozproszonym. System pozwala na pełną obsługę poszczególnych etapów realizacji zlecenia wraz z dokumentacją elektroniczną i procedurami reklamacji.
WorkManager: wielomodułowy system do zarządzania procesem pracy oraz gospodarką magazynową w małych i średnich przedsiębiorstwach klasy ERP. System umożliwia prowadzenie rejestracji zużycia zasobów pracy i materiałów bezpośrednio na stanowiskach produkcyjnych dając możliwość konfiguracji dla wielu branż produkcyjno-usługowych.
2008

2017
Adres
ul.Fordońska 40
85-719 Bydgoszcz
Infolinia
Tel: 607-733-522
52 35 33 272
Dział handlowy
biuro@tisoft.com.pl
Wsparcie
support@workmanager.pl
Zarząd
info@tisoft.com.pl
Dołącz do nas