Szkolenia

Szkolenia

W celu zapewnienia komfortu użytkownikom firma Tisoft przygotowała szkolenia dla osób korzystających z systemu Work Manager. Mogą one zostać przeprowadzone lokalnie lub zdalnie w postaci webinarium. Prowadzone są one przez doświadczonych konsultantów, którzy w przestępny sposób wytłumaczą i zaprezentują działania oprogramowania.   

Do przeprowadzania szkoleń wykorzystywana jest autorska platforma e-learningowa na której umieszczony jest kurs w postaci 150 filmów wideo podzielonych na 30 kategorii, dzięki którym użytkownik łatwo odnajdzie potrzebne mu informacje. Platforma jest dostępna na www.learning.workmanager.pl.  . 

W ramach nauki użytkownicy dostaną dostęp do środowiska szkoleniowego dostępnego na www.edu.workmanager.pl. Udostępnione są tam narzędzia potrzebne do obsługi Work Managera takie jak sam program, Work Manager WEB oraz aplikacja Start-Stop i jej wersja mobilna. Dzięki nim w bezpiecznym miejscu można przetestować funkcjonalności systemu i zapoznać się z nim przed rozpoczęciem pracy. 

Ukończenie szkolenia z obsługi Work Managera skutkuje uzyskaniem certyfikatu potwierdzającym nabyte kompetencje. 

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych szkoleń miękkich, których celem jest badanie kompetencji personelu czy łamanie ich obiekcji względem nowo wprowadzonego systemu oraz szkoleń towarzyszących poszerzających wiedze z takich dziedzin jak zarządzanie procesowe, Lean Management, narzędzie 5S i ich wykorzystaniu we współpracy z systemem ERP.  

Lista dostępnych szkoleń

Adres
ul.Fordońska 40
85-719 Bydgoszcz
Tel: 52 35 33 272
Infolinia
Tel: 607-733-522
Dział handlowy
biuro@tisoft.com.pl
Wsparcie
support@workmanager.pl
Zarząd
info@tisoft.pl
Dołącz do nas